SIOUX SSD6P20S STALL SD 2000 RPM
In stock
SKU
STALL PISTOL GRIP SCREWDRIVERS
Performance:
        Torque: 18 in. lb (2.0 Nm) - 400 in. lb (45.2 Nm)Speed: 300 rpm - 2600 rpm