TENRYU MP-26080AB 260MM 80T 30MM ARBOR ATAFR GRIND CARBIDE BLADE -3 RAKE 0.11 KERF 5870 RPM WOOD KAPEX MACHINE
In stock
SKU
Miter Pro Plus 260mm X 80T Blade for Kapex Miter Saw
Specifications
Weight
4.40 lbs
DIAMETER
260mm
TEETH
80
ARBOR
30mm